Celodenní rodinné centrum Kouzelný Ostrov

Rodinné centrum Kouzelný ostrov vznikl s cílem vytvořit příjemné prostředí pro setkávání rodičů, prarodičů a jejich dětí finančně dostupné všem obyvatelům ne jen naší městské části  Prahy 9.    Najdete nás na adrese Teplická 494/17. Nedaleko metra Střížkov – podrobnější popis naleznete v kontaktech.

Prostory pro Vás stále zvelebujeme z vlastních prostředků.

Co u nás najdete?

Školku, Kroužky pro děti i dospělé, Soukromé pronájmy na oslavy a jiné příležitosti, Narozeninové oslavy na míru, Otevřená hernička pro děti s občerstvením, Soukromé hlídání děti u vás nebo u námi prověřené chůvy s certifikátem, Úklid domácností, Doučování dětí, Kurzy, školení, semináře, Bazárek oblečení pro děti, Akce pro děti (karneval, dílničky pro děti)

Náš tým

KRISTÝNA BLATOVÁ

KRISTÝNA BLATOVÁ

ŘEDITELKA

Vašim dětem věnujeme maximální péči. Mnoholetá praxe a k tomu vlastní děti jsou pro mne stále výzvou i inspirací. Zajímá li Vás více informací, neváhejte mne kontaktovat.
KATEŘINA VALEŠOVÁ

KATEŘINA VALEŠOVÁ

Hlídání a otevřená herna

Mám profesní kvalifikaci chůva pro děti, zkušennosti a vlastní děti. Děti je třeba inspirovat a motivovat. Dát jim pozornost, starostlivost a péči. Nabízím i individuální hlídání a konzultace ohledně péče o děti a jejich výchovy. Zajímá li Vás více informací, neváhejte mne kontaktovat.
PAVLÍNA ČERNÁ

PAVLÍNA ČERNÁ

Organizace akcí pro děti

Podílím se na koordinaci různých akcí. Jsem maminkou  dvou dětí a práce s dětmi mě baví. V CRC naplno využiji své organizační schopnosti. Mám profesní kvalifikaci chůva pro děti. Budu se na Vás těšit.

Veronika Abíková

Veronika Abíková

Profesionální chůva

Lenka Ouředníková

Lenka Ouředníková

Profesionální chůva

IVETA NÝVLTOVÁ

IVETA NÝVLTOVÁ

Kosmetika, masáže

lektorka baby masáží plavání kojenců ve vanách kojenecké a dětské plavání masérka, kosmetička a aromaterapeutka Více ZDE
Petra Lišková

Petra Lišková

Psycholožka

Petra je zkušennou psycholožkou a zabývá se mnoha aktuálními tématy jako

„Děti ve světě internetu, mobilů, ipadů a tabletů“

V našem centru proběhnou také její semináře, kterých se můžete zůčastnit.

Např. „Funkční komunikace  v rodině“

https://sites.google.com/site/skolaemoci/

MARTINA HOUDKOVÁ

MARTINA HOUDKOVÁ

Hodpodářka

Jsme profesionálové

Vaše děti jsou v bezpečí našeho profesionálního týmu.